Δημοσίευση προκήρυξης για την εισαγωγή ιδιωτών σπουδαστών στις Σχολές Αξιωματικών και Αστυφυλάκων της Ελληνικής Αστυνομίας, με το σύστημα των Πανελλαδικών Εξετάσεων έτους 2023

Αναρτήθηκε η προκήρυξη διαγωνισμού για την εισαγωγή ιδιωτών σπουδαστών στις Σχολές Αξιωματικών και Αστυφυλάκων της Ελληνικής Αστυνομίας με το σύστημα των Πανελλαδικών Εξετάσεων του Υπουργείου Παιδείας και Θρησκευμάτων (ΑΔΑ: P7PK46MTΛB-M7Ξ).

Οι αιτήσεις και τα σχετικά δικαιολογητικά θα πρέπει να υποβληθούν αυτοπροσώπως στο Αστυνομικό Τμήμα του τόπου κατοικίας ή διαμονής τους, από τη δημοσίευση της προκήρυξης μέχρι την ώρα 15:00 της της 17 Φεβρουαρίου 2023. Μετά την καταληκτική ημερομηνία καμία αίτηση συμμετοχής δε γίνεται δεκτή.

[Δείτε εδώ την προκήρυξη]