Αποτελέσματα Πρόσκλησης Εκδήλωσης Ενδιαφέροντος του 2ου ΓΕ.Λ. Πρέβεζας για διήμερη εκπαιδευτική εκδρομή στη Φλώρινα (11/04/2024 και 12/04/2024)

Για την διήμερη εκπαιδευτική εκδρομή του Σχολείου μας στη Φλώρινα, η οποία έχει προγραμματισθεί για την περίοδο από την Πέμπτη 11 Απριλίου έως την Παρασκευή 12 Απριλίου 2024, παρελήφθη μία οικονομική προσφορά για τη μετακίνηση και μία διανυκτέρευση των μαθητών και συνοδών:

Α) Malizoglou tours: 83,00 € ανά μαθητή Η επιτροπή που συγκροτήθηκε για την αξιολόγηση των παραπάνω προσφορών (Πράξη 18η/01-04-2024) συνεδρίασε την 1η Απριλίου 2024, ημέρα Δευτέρα και ώρα 13.30΄ μ.μ. αποτελούμενη από τη Διευθύντρια του Σχολείου κ. Παπαμιχαήλ Σ., τον Υποδιευθυντή του Σχολείου κ. Γεωργίου Α., τους εκπαιδευτικούς κ. Κατσανάκη Α., και Κολοκυθά Δ., και έναν μαθητή της Β΄ τάξης μέλος του 15μελούς μαθητικού συμβουλίου του Σχολείου και αποφάσισε να αναθέσει την διήμερη εκπαιδευτική εκδρομή στο τουριστικό γραφείο Malizoglou tours με το αιτιολογικό ότι πληροί τις προϋποθέσεις που ετέθησαν από το Σχολείο για την ασφαλή μετακίνηση και παραμονή των συμμετεχόντων στην εκδρομή.